İş Bankası’ndan yeni yıla özel ihtiyaç kredisi kampanyası

İş Bankası, ‘yeni yıla özel’ kredi kampanyası düzenliyor. Kampanya kapsamında İş Bankası müşterileri, bireysel nitelikli tüm ihtiyaçları için %1,14’ten başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanabilecek.

İhtiyaç kredisine başvurmak için; NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI ve AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS göndermek yeterli. (Örnek: NAKİT 254xxxxx244 5000 2000) Gönderilen her bir SMS için GSM operatörlerince 1 SMS karşılığı ücret tahsil ediliyor.

İhtiyaç kredisine; İşCep’ten, İnternet Şubesi’nden, isbank.com.tr adresinden ya da tüm İş Bankası şubelerinden anında başvuru yapılabildiği gibi, 6.500’ü aşkın Bankamatik’ten veya 0850 724 0 724 Telefon Şubesi’nden de başvuru yapmak mümkün. Üstelik kredi başvurusu hangi kanaldan yapılırsa yapılsın, cevabı anında cep telefonundan alınıyor.

Detaylı bilgi, isbank.com.tr, 0850 724 0 724 Telefon Şubesi ve tüm İş Bankası şubelerinde yer alıyor.

Azami kredi tutarı 50.000 TL, azami vade 48 aydır. Aylık taksit tutarları, geri ödemeler 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanmıştır. Kefil ön şartı aranmamakla birlikte, şubelerimiz gerekli gördükleri takdirde kefil talep edebilecektir. Tahsis ücreti ve sigorta primi tabloda belirtilen kredi dilimleri için örnek olarak hesaplanmıştır. Tahsis ücreti kredi tutarına göre değişkenlik gösterecektir. Söz konusu ücrete %5 oranındaki BSMV dahil değildir. Sigorta primi ise 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup; kredi tutarı, kredi vadesi ve müşterinin yaşına göre değişkenlik gösterecektir. Hesaplanan yıllık maliyet oranına sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Banka, kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

isbank.com.tr

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN