İş Bankası’ndan günde 5 TL’ye ihtiyaç kredisi

İş Bankası, müşterilerinin tüm ihtiyaçları için uygun koşullarla kredi sunmaya devam ediyor.

1 Ağustos tarihine kadar devam edecek olan “İhtiyaç Kredisi” kampanyası ile İş Bankası müşterileri bireysel nitelikli tüm ihtiyaçları için günde 5 TL’ye 5 bin TL kredi kullanabiliyor. Kampanyada 100 bin TL tutar ve 48 ay vadeye kadar kredi seçenekleri de sunuluyor.

25 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlar için Krediye İşCep’ten “Krediler > Anında Kredi Başvuru” adımlarını takip ederek hemen başvurulabiliyor. İşCep uygulaması www.isbank.com.tr/indir linki aracılığıyla cep telefonuna kolayca indirilebiliyor. Üstelik kredi tutarı 7 gün 24 saat o an hesaba geçiyor.
Ayrıca; internet şubesinden, bankamatiklerden, 0 850 724 0 724 no’lu telefon şubesinden ve tüm İş Bankası şubelerinden de kolayca başvuru yapılabiliyor.

Üstelik başvuru hangi kanaldan yapılırsa yapılsın, cevabı hemen cep telefonuna gönderiliyor. Detaylı bilgi; isbank.com.tr, 0850 724 0 724 telefon şubesi ve tüm İş Bankası şubelerinde yer alıyor.

*5 bin TL 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık akdi faiz oranı % 1,29; toplam geri ödeme süresi olan 1.461 gün üzerinden taksit tutarı günlük 4,87 TL’dir.

Kampanya kapsamında vade 3-48 ay arasında belirlenebilmektedir. Aylık taksit tutarları, geri ödemeler 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanmıştır. Kefil ön şartı aranmamakla birlikte, şubelerimiz gerekli gördükleri takdirde kefil talep edebilecektir. Tahsis ücreti ve sigorta primi tabloda belirtilen kredi dilimleri için örnek olarak hesaplanmıştır. Tahsis ücreti kredi tutarına göre değişkenlik gösterecektir. Söz konusu ücrete %5 oranındaki BSMV dahil değildir. Sigorta primi ise 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup; kredi tutarı, kredi vadesi ve müşterinin yaşına göre değişkenlik gösterecektir. Hesaplanan yıllık maliyet oranına sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Banka, kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

isbank.com.tr

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN