İş Bankası Emekli Promosyonu Rakamları Açıklandı

İş Bankası emekli müşterilerine 1.000 TL’ye varan maaş promosyonu ödüyor, Maximum Kart aidatı almıyor

Türkiye İş Bankası, emekli müşterilerine 1.000 TL’ye varan promosyon ödemesinin yanı sıra yıla yaygın ilave ayrıcalıklar da sunuyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma doğrultusunda emekli maaşını İş Bankası’ndan alan veya maaşını İş Bankası’na taşıyan tüm SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) ek koşul olmadan 1.000 TL’ye varan promosyon ödemesi alıyor.

Promosyon ödemesinin yanı sıra, emekli maaşını İş Bankası’ndan alan emekliler ücretsiz EFT ve havale ayrıcalıklarına sahip oluyor, Maximum Kart’lar için kart aidatı ödemiyor.

İş Bankası’nın ülke genelindeki yaygın şube ve Bankamatik ağı ile fiziken her yerden ulaşılabilir olması, emeklilere büyük kolaylık sağlıyor. Emekliler aynı zamanda İşCep, Maximum Mobil gibi mobil bankacılık uygulamaları sayesinde ister evlerinden isterlerse diledikleri herhangi bir yerden, 7 gün 24 saat hizmet almanın rahatlığını yaşıyor.

Promosyon ödemesine dair detaylar:

2020/2023 dönemi için promosyon ödemeleri; 1 aya karşılık gelen gelir/aylık tutarı üzerinden ve ödemelerine aracılık edilen tüm emekli maaşlarının toplamı dikkate alınıp hesaplanarak 3 yıllığına peşin olarak verilen taahhütler için;

  • 1.500 TL’den düşük (1.500 TL hariç) maaşlar için 750 TL,
  • 1.500 – 2.500 TL arası (2.500 TL hariç) maaşlar için 875 TL,
  • 2.500 TL ve üzerinde maaşlar için 1.000 TL

olacak şekilde yapılıyor.

Söz konusu promosyon ödemeleri;

  • İş Bankası’nca en az bir kere emekli maaş ödemesi yapılmış olması ve
  • 3 yıl süre ile emekli maaşını İş Bankası aracılığıyla almayı taahhüt etmeleri kaydıyla

ilave bir ek koşul olmadan yapılıyor. Ayrıca, Maximum Kart ve ek kartları için aidat ödemiyor ve İşCep ve İnternet Şubesi’nden sınırsız havale ve aylık 3 adet ücretsiz EFT yapma ayrıcalığına sahip oluyorlar.