İnşaat Şirketleri Finansal Analizi Eğitimi / Borfin

İnşaat Sektörünü Derinlemesine Keşfedin

Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden biri olan İnşaat sektöründe yer alan şirketlerin, finansal performanslarını analiz etmek isteyenler için düzenlenecek fırsat niteliğindeki özel eğitimler meraklılarını bekliyor.

İstanbul Üniversitesi Sermaye Piyasaları Araştırma ve Uygulama Merkezi (SERPAM) ve Borfin iş birliğinde gerçekleşecek olan “Sertifikalı İnşaat Şirketleri Finansal Analizi Eğitimi” ile inşaat sektöründe yer alan şirketlerin finansal tablolarını nasıl analiz edileceği anlatılıyor.

Eğitimde ayrıca inşaat şirketlerinin nakit döngüsü, inşaat şirketlerinin muhasebesi, gayrimenkul yatırım ortaklıkları, inşaat şirketlerinin finansal analizinde temel olarak kullanılan nakit akış tablosunun yapısal özellikleri örneklerle aktarılacak.

Prof. Dr. Belkıs Seval ve Doç. Dr. Serra Eren Sarıoğlu eğitmenliğinde bir günlük sınıf içi eğitim olarak gerçekleşecek program sonunda katılımcılara eğitim sertifikası verilecek.

Eğitimin Yeri ve Tarihi:
16 Ocak 2016 Cumartesi
İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi SERPAM Trademaster Finans Laboratuvarı
Avcılar Kampüsü 34320 Avcılar-İstanbul
Tel: 0 212 473 70 00/18247
Fax: 0 212 590 40 00

Eğitimle ilgili detaylara www.borfin.com.tr adresinden ulaşabilir. Son başvuru tarihi 14 Ocak’tır.

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin