Haftalık Hisse Takip Listesi / Gedik Yatırım – (19-23 Haziran 2017)

Gedik Yatırım Haftalık Hisse Takip Listesi’ni Güncelledi

Bu hafta da FED’i konuşmaya devam edeceğiz

100.000 hedefinin ilk kez konuşulmaya başlandığı 2013 yılında 93 bin civarından keskin bir dönüş yapan BIST 100’de bu hedef tam 4 yıl sonra gerçekleşmiş oldu. Piyasanın 100.000 stresinin ne kadar yüksek olduğu da bu rakamın görülmesiyle başlayan düzeltme hareketiyle görülmüş oldu. BIST 100 salı günü tam olarak 100.000,80 seviyesini gördükten sonra Fed etkisi ile düşüşe geçti ve bu seviyeyi aşamadı. Buna karşın henüz her şey bitti demek için de erken. Bu hafta endekste yılbaşından itibaren devam eden trendin gücü test edilmek istenecektir. Endeks bu seviyenin üzerinde kalmayı başarabilirse yeni bir rekor denemesi gelebilir ancak bu sefer önünde 100.000 gibi bir psikolojik hedef olmaması bu yükseliş denemesinin gücünü azaltabilir.

Haftalık Bülten Önerileri

Her hafta başında düzenli olarak yayınladığımız Haftalık Bülten’lerde «Teknik Takibimizde Olan Hisseler»i paylaşmaktayız. Bu kapsamda yapılan hisse seçiminde teknik dinamikler baz alınmakta olup, belirtilen işlem koşullarının gerçekleşmesi durumunda ilgili hisselerin haftalık bazda BİST 100’e kıyasla haftalık getirilerinin daha yüksek olacağı öngörülmektedir.

Teknik takibimizde olan hisseler için uygun alım aralıkları, hedef fiyat ve zarar kes seviyeleri tamamen teknik analiz dinamikleri göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Piyasa koşullarındaki genel değişimlerin bu hisseleri de BETA’ları oranınca etkilemesi beklenebilir.

Bu Teknik Analiz Bülteni’nde, bu hafta için hazırladığımız Haftalık Bülten’de yer alan hisseler ilişkin yapılan teknik analizler yer almaktadır.

Gedik Yatırım Teknik Analiz Bülteni’nin tamamı için tıklayın.

Gedik Yatırım Haftalık Bülteni’nin tamamı için tıklayın.

HİSSE SENETLERİNİ CANLI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

Daha fazla hisse önerisi için: HisseOnerileri.Com

Finkafe'de Paylaş