Haftalık Hisse Önerileri / Ziraat Yatırım – (7-11 Ocak 2019)

Ziraat Yatırım Haftalık Hisse Önerileri

AKCNS: 50 günlük ortalamasının üzerinde kapanışlar yapan hissede, 20 günlük ortalama da 50 günlük ortalamayı aşağıdan kesme niyetinde. Haftalık grafikte MACD de “al” verirken, hisse 7,11 desteğinin üzerinde yükseliş eğilimini koruyabilir.

EREGL: Hissede dönüş formasyonlarından alçalan takoz gözlemlerken, hissenin son işlem günlerinde artan işlem hacmiyle birlikte takozun üst bandında kapanış yaptığını izledik. Göstergelerde pozitif uyumsuzluk gözlemlerken, 7,12 desteğinin üzerinde yükseliş gözlemlenebilir.

PETKM: Hisse her ne kadar düşüş trendi yakalasa da, yatay destek ve kanal alt bandından tepkiyle karşılaştığını izledik. Benzer şekilde RSI da daha önce üç kez test ettiği yatay desteğinden sekerken, stokastik slow aşırı satım bölgesinde. Son gün oluşan ve trend değişimine işaret eden Doji mum çubuğu da hissede tepki yükselişlerinin başlayabileceğinin işareti olabilir.

HİSSENİ SEÇ, ANALİZİ E-MAİLİNE GELSİN…

Rapor için tıklayın.
Daha fazla hisse önerisi için: HisseOnerileri.Com
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin