Haftalık Hisse Önerileri / Ziraat Yatırım – (28 Ekim – 1 Kasım 2019)

Haftalık Hisse Teknik Öneri Listesi

ODAS: Hisse düşen kanal üst bandının hafif altında seyretse de, göstergeler tarafında RSI düşüş kanalının dışına çıktı. Ayrıca, MACD de “al” konumuna geçerken; mayıs ayından başlayan yükseliş kanalında, ekim ortasında yaşanan sarkmanın kalıcı olmaması ve hissenin tekrar kanal içerisine girmesi mevcut kanal direncinin kırılabileceğine işaret ediyor. Bu kapsamda, hisse 1,61 civarındaki desteğini kırmadıkça mevcut direnç seviyelerini aşıp yükselişini ivmelendirebilir.

SASA: Trend ve yatay direnç seviyelerini zorlanmadan geçen hissede hacimli yükselişler gözlemlerken, yakalan kısa vadeli momentumla ortalamalardan uzaklaşma eğilimi devam edebilir ve hisse yakın dirençlerine doğru yükselişlerini sürdürebilir.

THYAO: Daha önceki kanal dışına çıkma denemesinde başarısız olan hisse, geri çekilmelerinde kanal orta bandı ve 200 haftalık ortalamasından tepkiyle karşılaştı ve yüksek momentumla tekrar kanalın üstüne çıktı. Göstergelerdeki pozitif uyumsuzluk ve kısmi toparlanma eğilimi devam ederken, hisse 11,60 desteğinin üzerinde güç kazanıp yeni bir yükseliş dalgasına girme denemesi yapabilir.

HİSSENİ SEÇ, ANALİZİ E-MAİLİNE GELSİN!

Daha fazla hisse önerisi için: HisseOnerileri.Com
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin