Haftalık Hisse Önerileri / Ziraat Yatırım – (25-29 Kasım 2019)

Haftalık Hisse Teknik Öneri Listesi

KRDMD: Üçgen sıkışma alanın üzerinde tutunmaya devam eden hissede, haftalık grafikteki göstergelerde güçlenme eğilimi belirginleşiyor. Bu kapsamda, hisse 2,32 yakın desteğinin üzerinde kalarak 2,50 – 2,51 üçgen hedefini tamamlayabilir.

THYAO: Bu ay başında uzun vadeli düşüş trendini kırdıktan sonra sert bir yükseliş kaydeden ve yıllık ortalamasının üzerine çıkan hisse, geçen hafta kar satışlarıyla karşılaştı. Ancak, yaşanan geri çekilmede yıllık ortalamasına yaklaşıldıkça işlem hacminin düşüş gösterdiğini izlerken, potansiyel bir yükseliş kanalı da oluşuyor olabilir. Bu kapsamda, hisse yıllık ortalamasının da yakın seyrettiği 13,35 civarındaki desteğinin üzerinde kaldıkça yakın zirvesini (14,32) ilk etapta test edebilir. Bu seviyenin üzerinde 14,65 bir sonraki hedef olarak izlenebilir.

TKFEN: Çift dip formasyon görüntüsü çizen hisse boyun çizgisinin üzerinde seyrederken, göstergeler de olumlu bir görüntü çiziyorlar. 50 günlük ortalamasının da üzerinde seyreden hissede, 20,30 – 20,40 hedef bölgesi olarak izlenebilir. Zarar – kes olarak da 18,64 seviyesi takip edilebilir.