Haftalık Hisse Önerileri / Ziraat Yatırım – (17-21 Haziran 2019)

ODAS: Devamlılık formasyonlarından flama görüntüsü çizen hissede her ne kadar bu formasyon henüz onaylanmasa da; gerek tercih ettiğimiz elliott sayımına göre, gerekse de göstergelerde yaşanan güçlenme eğilimine bağlı olarak hissenin geçen haftaki sıkışık görüntüsünü yukarı yönde kırabileceğini düşünüyoruz. Zarar – kes seviyesi olarak 1,33 takip edilebilir.

OTKAR: Geçen yıl başlayan yükseliş trendinin üzerinde seyreden hisse geçen hafta aylık ortalamasınından tutunmaya çalıştı. Her ne kadar göstergeler yükseliş yönünde net bir görüntü çizmeseler de, son günlerde oluşan ince gövdeli mum çubukları ve hissenin aylık ortalamasında tutunma çabası yükseliş için bir sinyal olabilir. Biraz sorunlu da olsa, mevcut görüntü bayrak formasyonunu da andırmakta. Bu kapsamda, hisse 99,20 seviyesinin üzerinde kalarak 102,80 direncini kırabilir ve yükseliş dalgasına girebilir.

TUPRS: Daha önce destek olarak çalışan yıllık ortalamasının da geçtiği önemli desteklere yaklaşan hissede, RSI da yine yatay desteğine yakın. Stokastik slow osilatörü de aşırı satım bölgesine gelirken, hisse güçlü sayılabilecek destek bölgesinden alımlarla karşılaşabilir ve bu olası tepki yükselişinin tetikleyicisi olabilir.

ÜCRETSİZ CANLI BORSA İÇİN HEMEN TIKLAYIN!..

Rapor için tıklayın.
Daha fazla hisse önerisi için: HisseOnerileri.Com
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin