Haftalık Hisse Önerileri / Ziraat Yatırım – (12-16 Mart 2018)

Ziraat Yatırım Haftalık Hisse Önerileri

ARCLK: Geçen hafta yükseliş denemeleri yapana hisse 20 günlük ortalamasının üzerine çıkarak bu ortalamayı destek yaptı. Göstergelerdeki pozitif uyumsuzluk da net bir şekilde gözlemlerken, haftalık grafikte oluşan mum çubuğu yükselişin sürebileceğinin işareti.

CIMSA: Hisse 200 haftalık ortalaması, Bollinger alt bandı ve kanal alt bandından görece hacimli bir tepki ile karşılaştı. Göstergeler de  sınırlı da olsa güçlenirlerken, hisse önemli sayabileceğimiz desteklerden aldığı güçle kanal üst bandının geçtiği 14,45/50 direnç bölgesini test edebilir.

SISE: Hisse, Primary  beşinci dalga olduğunu düşündüğümüz kalıbı “takoz” yaparak bitirebilir ki eğer bu varsayımımız doğru ise Intermediate  bir yükselen dalga eksik. Bu kapsamda, hissede bir süredir yaşanan konsolidasyon yukarı bir atakla sonlanabilir. Haftalık grafikte ince gövdeli mum çubukları da yükseliş yönünde isteğin işareti olurlarken, RSI ve MACD hafif yukarı meyilli. Dolayısıyla, hissenin mevcut direnç seviyelerini kırarak zirvesine doğru hareketlenebileceğini düşünüyoruz.

HİSSENİ SEÇ, ANALİZİ E-MAİLİNE GELSİN…

Rapor için tıklayın.
Daha fazla hisse önerisi için: HisseOnerileri.Com
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin