Haftalık Hisse Önerileri / Ziraat Yatırım – (12-16 Kasım 2018)

Ziraat Yatırım Haftalık Hisse Önerileri

ASELS: Hisse 200 günlük ve daha güçlü gözüken muhtemel trend çizgisinin üzerinde. Günlük grafikte çanak formasyonu da çizen hisse güçlenme eğilimindeki göstergelerle birlikte 200 günlük ortalamasının üzerinde tutunarak ve 28,00/10 bölgesinde bulunan ara direncini kırarak yükseliş dalgası içerisine girebilir. Hissede, 27,06 seviyesi zarar – kes olmak üzere 29,30/40 bölgesi hedef olarak takip edilebilir.

KCHOL: Son yükseliş dalgasınının yarısını geri veren hisse 20 haftalık ortalamasından da tepki ile karşılaştı. Dolar bazlı grafikte de destek seviyesinden tepki ile karşılaşan hisse dönüş formasyonlarından alçalan takoz yapısına benzer bir görüntü çiziyor. Hisse, mevcut direnç seviyelerini aşıp yükselişini ivmelendirebilir. Hissede, 15,05 seviyesi zarar – kes olmak üzere 16,20/25 bölgesi hedef olarak takip edilebilir.

SODA: Hisse haftanın sonuna doğru bir süredir direnç yaptığı 50 günlük ortalamasının üzerinde çıkarak bu ortalamanın üzerinde kapanış yaptı. Göstergelerdeki güçlenme de belirginleşirken, osilatöler halen aşırı alım bölgesine varmamış gözüküyorlar. Hissede, 7,08 seviyesi zarar – kes olmak üzere 7,70/75 bölgesi hedef olarak takip edilebilir.

HİSSENİ SEÇ, ANALİZİ E-MAİLİNE GELSİN…

Rapor için tıklayın.
Daha fazla hisse önerisi için: HisseOnerileri.Com
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin