Haftalık Hisse Önerileri / Ahlatcı Yatırım – (4 – 15 Temmuz 2022)

Haftalık Model Portföy

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hedef fiyat aralığına AGHOL ulaşmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 9,2 yükseliş yaşayan AGHOL ile yüzde 6,4 yükselen ECILC olmuştur. 27 Haziran – 1 Temmuz kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 5,5 ile AGHOL olmuştur.

Geçtiğimiz hafta boyunca XU100 %4,32 değer kaybederken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföydeki değer kaybı ise % 2,56 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ECILC – INDES – AGHOL – MGROS – ENJSA hisselerini model portföyümüzden çıkarırken, bu hisseler yerine ALKIM – AYDEM – OYAKC – KORDS – YKBNK hisselerini ekliyoruz. Bayram haftasına denk gelmesi dolayısıyla model portföyümüz 2 haftalık olarak hazırlanmıştır.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföy

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@ParaBorsaNet'i Twitter'da Takip Et!

ÖNEMLİ HABERLER VE GÜNCEL PİYASA YORUMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!