Haftalık Hisse Önerileri / Ahlatcı Yatırım – (22-26 Şubat 2021)

Haftalık Model Portföy

Geçen hafta model portföyde belirlediğimiz hisselerden ENJSA ve TAVHL hedef fiyat/hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapatmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %10,98 yükseliş yapan ENJSA ile %7,69 yükselen TAVHL olmuştur. 12 Şubat – 19 Şubat kapanış fiyatlarına göre ise EREGL %7,46 yükseliş ile en yüksek performansı göstermiştir.

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden INDES zarar durdur seviyelerini görerek haftayı kapatmıştır. Geçen hafta XU100’de %1,42 yükseliş olurken, model portföyün ortalama getirisi ise %1,48 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ENJSA, EREGL, INDES ve TAVHL hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine SELEC, SOKM, TTKOM ve ZOREN hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföy

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN