Haftalık Hisse Önerileri / Ahlatcı Yatırım – (17-21 Ocak 2022)

Haftalık Model Portföy

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hedef fiyat aralığına ALKIM, CIMSA, VAKBN ve YKBNK hisseleri hedef fiyata ulaşmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye ile bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 8,1 yükseliş yaşayan ALKIM ile yüzde 6,4 yükselen CIMSA olmuştur. 10 Ocak – 14 Ocak kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 6,0 ile ALKIM olmuştur.

Geçtiğimiz hafta boyunca XU100 %1,95 yükseliş gösterirken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföyün ortalama getirisi ise %3,78 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ALKİM- GARAN- VAKBN- YKBNK hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine AKSEN- HALKB- KARSN- TURSG hisselerini portföyümüze ekliyoruz. CIMSA’yı bu hafta model portföyde tutmaya devam ediyoruz.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım Haftalık Model Portföy

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@ParaBorsaNet'i Twitter'da Takip Et!

ÖNEMLİ HABERLER VE GÜNCEL PİYASA YORUMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!