Gedik Yatırım’da E-Hesap Aç, 300 TL’ye Varan Hepsiburada Hediye Çeki Kazan!

Çeyrek asrı aşkın tecrübesiyle sermaye piyasalarının en köklü kurumlarından olan Gedik Yatırım, kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek yatırımcılarına Hepsiburada hediye çeki kazanma imkanı sunuyor.

3 Temmuz – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında https://sozlesme.gedik.com adresi üzerinden yeni E-Hesap açan ilk 10.000 yatırımcı, hesap açılışı ile birlikte 50 TL değerinde Hepsiburada hediye çekiye kazanacaktır.

Ek olarak Kampanya dönemi içerisinde E-Hesap açılışı gerçekleştiren ilk 5.000 yatırımcı, yatırım hesabı aylık ortalama bakiyeleri en az 20.000 TL olduğu durumda 100 TL, 100.000 TL aylık ortalama bakiyeleri olduğu durumda ise 200 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kazanacaktır.

Gedik Trader web veya mobil uygulamaları üzerinden 100.000 TL pay senedi veya VİOP işlem hacmi gerçekleştiren ilk 5000 yatırımcıya 50 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki verilecektir.

Gedik Yatırım E-Hesap ile avantajlı komisyon oranları ve 1 yıl boyunca geçerli ücretsiz Karma Paket borsa verisi sizi bekliyor.

Gedik Yatırım E-Hesap, hisse ve VİOP işlemleri komisyon oranlarına ulaşmak için tıklayınız.

Hemen Ücretsiz Başvur

Gedik Tarader ile tüm yatırımcılar yüksek hıza kavuşuyor. Türkiye’nin herhangi bir yerindeki yatırımcı da İstanbul’dakiler kadar hızlı bir şekilde işlem yapabiliyor. Yatırımcılar; ayrıntılı piyasa analizlerine, gösterge ve gelişmiş grafiklere, internet üzerinden tüm cep telefonları veya farklı cihazlar ile erişip işiem yapabiliyor.

 

Gedik Trader üzerinden kullanıcılar müşteri olmasa da ister haftalık, ister aylık paketlerle anlık borsa verisi satın alabiliyor; satın alınan anlık borsa verilerine, tüm mobil cihazlar ve web üzerinden, ek bir ücret ödemeden ulaşılabiliyor. Appstore ya da Google play uygulama içi satın alma sistemi üzerinden dileyen herkes “self servis” bir biçimde istediği veri paketine, istediği zaman abone olabiliyor ve piyasaları takip edebiliyor.

Kampanya ile ilgili tüm detaylara ve kampanya koşullarına ulaşmak için tıklayınız.