FİNNET’ten Yılbaşı Hediyeleri

FİNNET ’ten Yeni Yılda Yatırım Fırsatlarını Yakalamanız İçin, Yılbaşı Hediyeleri!

Mutlu ve Başarılı Yatırımcılar Arasında Yer Alın!

1- Herhangi Bir Ürünü 1 Yıllık Satın Alan Herkese “Fonbul Emeklilik” veya “Fonbul Yatırım” 3 Aylık Aboneliği Hediye!

FTA 4.0, FTA 3.1, Finnet 2000+, Stockeys, MS Downloader Basic, MS Downloader Standart, MS Downloader Pro, Queenstocks Investor dahil olmak üzere herhangi bir ürünü 1 yıllık satın alan herkese Fonbul Emeklilik veya Fonbul Yatırım 3 aylık aboneliği yeni yıl hediyesi!

Fonbul Emeklilik Fonları  ( www.fonbulemeklilik.com ) Bireysel emeklilik fon fiyatları, getirileri, portföy dağılımları, yatırımcı sayıları vb. çok sayıda fon analizi yapabilmek fonbulemeklilik.com ile artık çok kolay. Fonbul Yatırım Fonları (www.fonbulyatırım.com) Güncel yatırım fon fiyatları, getirileri, porföy dağılımları, yatırımcı sayıları vb. veriler ile sadece Fonbul’da bulabileceğiniz bilgi ve analizler, Fonbul Plus ile elinizin altında!

2- 3 Üründen Oluşan “BORSA YATIRIMCI PAKETİ” ni Alan Herkese 750 TL Değerindeki “Haber Expert – Hisse” 3 Aylık Aboneliği Hediye!

Finnet Teknik Analist 4.0, Finnet 2000 Plus ve Stockeys ürünlerinden oluşan Borsa Yatırımcı Paketini alan herkese 750 TL Değerindeki Haber Expert – Hisse modülünün 3 aylık aboneliği hediye!

haberexpert.com – Hisse, Haber Expert, internet üzerinden takip edebileceğiniz, Türkiye’deki en gelişmiş haber analiz platformudur. Yatırım araçlarının haberlere duyarlılığı ölçmenizi sağlar. Haberlerin, hisse fiyatları üzerinde geçmiş, şu an ve gelecekte olası etkileri üzerinde inceleme yapmanızı olanak tanır.

Borsa İstanbul’da işlem gören, tüm şirket hisseleri ile ilgili yayınlanmış* ve sürekli güncellenen haberlere analiz ortamında ulaşmanızı ve grafikler üzerinde haberlerin etkilerini izlemenizi kolaylaştır. Haber-getiri analizleri, fiyatlar üzerinde etkisi olan konuları belirleme, hisselere ilişkin kurum raporlarını inceleme özelliklerinden sadece bir bölümü.

Kurumlara yönelik geliştirdiğimiz profesyonel araştırma yazılımımızı, Tanıtım amacıyla, “BORSA YATIRIMCI PAKETİ” Alan tüm “BİREYSEL” müşterilerimize üç ay süre ile ücretsiz veriyoruz.

Web, mobil tabanlı haber analiz platformu olan Haber Expert -Hisse ’yi incelemek için www.haberexpert.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

*KAP, Basın, Ajans, Kurum, Dijital Medya’da yayınlanan, yatırım araçlarının değerlerine etki edebilecek haberleri içerir.

3- 4 Üründen Oluşan SÜPER YATIRIMCI PAKETİ Alan Herkese 1,650 TL Değerindeki “Haber Expert” 3 Aylık Aboneliği Hediye!

Finnet Teknik Analist 4.0, Finnet 2000 Plus, Stockeys ve Fonbul+ ürünlerinden oluşan Süper Yatırımcı Paketini alan herkese 1,650 TL Değerindeki Haber Expert tüm modüllerinin 3 aylık aboneliği hediye!

haberexpert.com, sermaye piyasasında yer alan tüm yatırım araçları*, ile ilgili yayınlanmış** haberlere analiz ortamında ulaşmanızı ve haberlerin, yatırım araçları üzerindeki geçmiş, şu an ve gelecekte olası etkileri üzerinde inceleme yapma olanağı sağlar. Grafikler üzerinde haberlerin etkilerini izleme, haber-getiri analizleri, fiyatlar üzerinde etkisi olan konuları belirleme, yatırım araçlarının haberlere duyarlılığı inceleme, özelliklerden sadece bir bölümü.

Kurumlara yönelik geliştirdiğimiz profesyonel araştırma yazılımımızı, Tanıtım amacıyla, “SÜPER YATIRIMCI PAKETİ” Alan tüm “BİREYSEL” müşterilerimize üç ay süre ile ücretsiz veriyoruz.

Web, mobil tabanlı haber analiz platformu olan Haber Expert’ i incelemek için www.haberexpert.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

*Hisse, endeks, tahvil, bono, yatırım fonları, emeklilik fonları, türev ürünler, kıymetli madenler, sektör, ekonomi, şirket raporları

**KAP, Basın, Ajans, Kurum, Dijital Medya’ da yayınlanan, yatırım araçlarının değerlerine etki edebilecek haberleri içerir. Borsa İstanbul’da işlem gören (tüm piyasalar) şirketler ve sermaye piyasası kurumlarına ait bir milyonunu aşkın haber verisi ve sürekli günlük yeni haberlerle zenginleşen, Türkiye’de alanındaki en kapsamlı haber veritabanı.

Yılbaşı hediyelerini almak için;

Finnet kurumsal sitesi www.finnet.com.tr adresinde, “Üye Girişi / Üye Ol” alanından müşteri panelinize ulaşabilir, mağazadan yukarıda belirtilen paketlerin 1 yıllık aboneliğini sepete ekleyerek, satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Süresi: Finnet ’ten Yeni Yıl Hediyesi, 31 Aralık 2017 günü mesai bitimine kadar geçerlidir.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN