Finfree, Ocak ayı boyunca 45.000 TL Ödül Dağıtıyor!

Gedik Yatırım sponsorluğu ile Türkiye’nin ilk para ödüllü borsa uygulaması Finfree, ocak ayı boyunca 45.000 TL Ödül Dağıtıyor!

Türkiye’nin ilk para ödüllü borsa uygulaması Finfree ile ocak ayı boyunca haftalık yarışmalarda her hafta 10.000 ₺, aylık yarışmada 5.000 ₺ ödül kazanma fırsatı!

FinFree uygulaması, sermaye piyasalarında daha önce deneyimi olmayan yatırımcı adaylarının borsayı öğrenmesine olanak sunarken aynı zamanda sanal portföyü ile risk almadan yarışarak ödül kazanma fırsatı yaratmakta. Kullanıcıların yaş, birikim ve deneyimlerine bakmaksızın borsada yatırım yapmayı herkes için mümkün kılan uygulama, şirketleri incelemeyi, gelir tablosunu ve bilançoları anlayarak bir finans profesyoneli gibi yatırım yapmayı, oyunlaştırarak öğretme deneyimi sunmaktadır.

Sektörde tecrübeli yatırımcılar da FinFree uygulaması ile hem keyifli vakit geçirecek hem de kendilerini geliştirme fırsatı yakalayabilecektir.

Finfree’nin gerçek borsa deneyimi ile hem borsayı öğren hem de sanal portföyünle yarışarak risk almadan 45.000 ₺ ödül kazan.

Yarışmaya hemen katılmak için FinFree’yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz. https://www.finfree.co/indir