Finans Laboratuvarı Açılıyor!

Finans Laboratuvarı Açılışına Davetlisiniz

 Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne Finans Laboratuvarı
Öğrencilerin derslerde edindikleri teorik bilgileri uygulama ile birleştirmelerini sağlamak hedefi doğrultusunda kurulan laboratuvarların açılışı 30 Nisan 2019 Salı günü Saat 13.30’da Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Murat Demircioğlu Konferans Salonu’nda Rektör Prof. Dr. Sayın Bahri ŞAHİN ve Sayıştay Başkanı Sayın Seyit Ahmet BAŞ’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

MGA yazılım ve Finnet Elektronik Yayıncılık Şirketlerinin desteğiyle kurulan finans laboratuvarları aracılığıyla öğrenciler, gerçek veriler ile makroekonomik gelişmelerin analiz ve yorumlanması yanında şirket değerlemesi ve finans piyasalarından menkul kıymet alımı gibi konularda beceri kazanacaklar.

Sayıştay Başkanı Sayın Seyit Ahmet BAŞ’ın “Muhasebe-Denetim Mesleği Geçmişi, Bugünü ve Geleceği” konulu konuşmasının yanı sıra, Sayın Ahmet MERGEN, Sayın Doç. Dr. K. Evren BOLGÜN ve Sayın Üzeyir DOĞAN’ın Türk Finans sektörü ile ilgili uygulamaya yönelik sunumlarının yer alacağı açılış törenine katılımınızdan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,
Prof. Dr. Kenan AYDIN
Yıldız Teknik Üniversitesi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@ParaBorsaNet'i Twitter'da Takip Et!

ÖNEMLİ HABERLER VE GÜNCEL PİYASA YORUMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!