Euro Yorumları / Ahlatcı Yatırım – (06.06.2019)

Haftanın üçüncü işlem gününde, Yurtiçinde piyasalar Ramazan Bayramı dolasıyla kapalıydı. Euro Bölgesi’nde açıklanan ekonomik veriler genel görünümde karmaşık bir tablo çizerken açıklanan verilerin Euro fiyatlamalarında oynaklığın kısa süreli artmasına neden olduğu görüldü. Gün içerisinde, çaprazın fiyatlamalarda 6,5211 seviyeleri civarını test ettiği fakat TL’de yaşanan değer kazanımları sonrasında bu gölgede kalıcılık sağlayamadığı görüldü.Bugün, Yurtiçi Piyasalar Ramazan Bayramı dolasıyla kapalı. Euro Bölgesi’nde GSYH Rakamı takip edilecek. Ayrıca, Avrupa Merkez Bankası Faiz Kararı ve Basın açıklaması Euro fiyatlamaları üzerinde oynaklığın artmasına neden olabilir.

Teknik olarak bakıldığında, çaprazın psikolojik seviyesi olan 6,4360 seviyesi fiyatlamaların seyri açısından belirleyici olmaya devam edebilir. Bu seviye üzerine doğru geçişlerde 6,5000, 6,5400 ve 6,6000 direnç seviyeleri takip edilebilir. Olası, çapraz fiyatlamalarında zayıf görünümün devam etmesi durumunda ise 6,3700, 6,3500 ve 6,3000 destek seviyeleri izlenebilir.

DOLAR YÜKSELECEK Mİ? / DÜŞECEK Mİ? UZMANINA SOR, ANALİZİ E-MAILINE GELSİN!

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin