EUR / USD Paritesi Yorumları / Tacirler Yatırım – (12.07.2019)

Dün sabahki bültenimizde öngördüğümüz üzere dün gün içerisinde 1,1250 – 1,1300 seviyeleri arasında hareket eden EURUSD paritesi, dolar endeksindeki satış baskıları ile birlikte yaşadığı yükseliş hareketinin ardından görece yatay bir seyir izliyor. Dün sabah saatlerinde Almanya’dan gelen ve piyasa beklentilerinin üzerinde gerçekleşen Haziran ayı enflasyon verileri sonrasında parite 1,1280 seviyesi üzerine çıksa da, paritedeki yükseliş hareketinin oldukça kısa soluklu olduğunu gördük.

EURUSD paritesi bu sabah saatlerinde 1,1275 seviyesi civarında hareket ediyor. Kısa vadeli teknik gösterge ve formasyonları incelediğimizde, paritenin bugün içerisinde 1,1250 seviyesi üzerinde tutunabileceğini ve 1,1250 – 1,1300 seviyeleri arasındaki seyrini sürdürebileceğini görüyoruz. Bugün ABD’den gelen olan ÜFE ve Euro Bölgesinden gelecek olan Sanayi Üretimi verilerini izleyeceğiz.

DOLAR YÜKSELECEK Mİ? / DÜŞECEK Mİ? UZMANINA SOR, ANALİZİ E-MAILINE GELSİN!

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin