Ethereum Yorumları – (5.02.2021)

Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Değerine İlerliyor

Kripto para birimlerinin büyük yükselişi sürüyor. 2020 yılındaki bu trend 2021’de de devam ediyor. Kısmen 2020 yılında kurumsal yatırımcıların dijital altın olarak adlandırılan Bitcoin’e hücum etmesinden güç alan Ethereum, tüm zamanların en yüksek değerine doğru ilerliyor.

Sektörün en önemli oyuncularından biri olan Bitpanda’nın Türkiye ve MENA Bölgesi Yönetici Direktörü Elbruz Yılmaz, konuyla ilgili şunları söyledi: “Kripto para birimlerinin patlama yaptığı bir dönemdeyiz. Kısmen 2020 yılında kurumsal yatırımcıların dijital altın olarak adlandırılan Bitcoin’e hücum etmesinden güç alan Ether, tüm zamanların en yüksek değerine doğru ilerliyor. Bu para birimi, bankalar gibi geleneksel aracıları ortadan kaldıran merkezsizleştirilmiş finans alanında faaliyet gösteren kişiler için oldukça popüler bir kavram. Ulaşmış olduğu en üst seviyeden sonra volatil bir seyrin ardından bir kez daha 1.600 USD gibi tüm zamanların en yüksek değerine tırmanan Ethereum, 2021 yılında Bitcoin’in %25’lik artışını geride bıraktı. Bitcoin’den sonraki en büyük kripto para biriminin bu yükselişi daha organik ve kripto içerisinden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Yatırımcıların bu para birimlerini destekleyen projelerdeki değeri görmeye başlamasıyla, piyasada heyecan artarak kripto para birimleri dünyasının tamamına yayılıyor.”

Kaynak: Bitpanda

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

@ParaBorsaNet'i Twitter'da Takip Et!

ÖNEMLİ HABERLER VE GÜNCEL PİYASA YORUMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK HEMEN TWITTER'DA BİZİ TAKİP EDİN!