Dünya Otomotiv Konferansı İçin Geri Sayım Başladı

Otomotiv sektörünün önde gelen temsilcilerinin bir araya geldiği Dünya Otomotiv Konferansı bu yıl 21-22 Eylül’de 8. kez kapılarını sektörün temsilcilerine açacak.

Konferansta elektrikli araçlardan tedarik krizine kadar sektörü etkileyen pek çok konu ele alınacak. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl yeniden online olarak gerçekleşecek olan etkinlik iki gün boyunca sektör temsilcilerini bir araya getirecek. Konferansa katılmak isteyen sektör paydaşları 2 Temmuz’a kadar erken kayıt indiriminden de yararlanabilecek.

Pandemi ve Sektörün Geçirdiği Değişim Konuşulacak

Dünya Otomotiv Konferansı’nda salgının etkisi bir kez daha hissedilecek. Covid-19 nedeniyle yine online gerçekleşecek etkinlikte sektörün koronavirüs süreci ve sonrası konuşulacak ana konulardan olacak. Sektöre yön veren firmaların izlediği vizyon, tedarik zinciri ve satın alma süreçleri, son dönemlerin en çok konuşulan konularından olan elektrikli araçlar, yapay zeka, otomasyon, yeni trendlerin ne olabileceği ve sektörün gerçekleşen değişime nasıl ayak uyduracağı gibi konularda, alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacılar katılımcıları aydınlatacak.

Sektörün Profesyonelleri ile Birebir Görüşmeler Olacak

Katılımcılar için özel çalışmalar da planlanan etkinlikte otomotiv sektörünün önde gelen temsilcileri ile birebir toplantılar organize edilebilecek. Katılımcının profiline uygun olan uzman ile yapacağı görüşmelerde iletişim bilgisi paylaşımı gerçekleştirebilecek katılımcı, yüz yüze görüşme eksikliği yaşadığımız bu günlerle efektif bir buluşma ortamı yakalama şansını elde edecek.

Ayrıca zirveye kayıt işlemi gerçekleştikten sonra otomotiv alanında çalışan diğer katılımcılarla da toplantı organizasyonu gerçekleştirilebilecek. Böylece birçok paydaş ile bir araya gelme fırsatı katılımcılara sağlanmış olacak.

Yerli ve Yabancı Uzmanlar Görüşlerini Bildirecek

ABB, Patika Robotics ve Togi Teknoloji firmalarının da sponsor olarak yer aldığı zirve bu sene de otomotiv sektörünü bir araya getiriyor. Covid- 19 nedeniyle online olması planlanan ve iki gün olacak etkinlikte birçok yerli ve yabancı profesyonel konuşma yapacak. Yapılacak konuşmalar daha sonra katılımcıların erişimine açılacak. Böylece bir etkinliğe katılım gerçekleştiremeyen konuk daha sonra izleme fırsatını da elde etmiş olacak.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgileri kendi websitesinden edinip siz de dahil olabilirsiniz.

https://dunyaotomotivkonferansi.com/