Döviz Yorumları

Günlük Döviz Piyasası Yorumları

Son güncel verilerle döviz masası uzmanlarının beklentileri. Piyasanın öncü kuruluşları bugün Döviz Piyasasında neler bekliyor. Yaşanacak gelişmeler ve piyasanın tepkileri neler olacak. Dolar, Euro ve diğer dövizlerin hareket edeceği seviyeleri neler? Profesyoneller Döviz Piyasasında bugünü değerlendirdi.

Beklentileri görmek için linklere tıklayınız.

– Global Menkul Dolar ve Euro yorumları için tıklayın.

 

Önemli Uyarı: Paraborsa.Net hiç bir kurumun günlük bülten, portföy önerisi veya herhangi bir araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.

Finkafe'de Paylaş

3 Comments on “Döviz Yorumları”

  1. Dolar normalin çok altına indiğiiçin altından çok kişi haksız kazançelde etti.Bu dövizin bu kadar düşük olması devalüasyon tehlikesine davetiye çıkartıyor ne yazık ki..Ne aşırı düşsün ne de yükselsin,dengede yılar yılı kalması gerek halkımızın menfaati için.

  2. bu fiyatlardan satılıp 1.63 ten yerine koymasını tavsiye edebilirim,bugun ABD buyuk ihtimalle iyihaber gelecektir.satış yapılabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir