Denizbank Konut Kredisi

DenizBank’tan, Bayramlarda Ödemesiz Konut Kredisi

Yenilikçi ve ihtiyaca yönelik ürün ve hizmetleriyle farklılaşan DenizBank, harcamaların arttığı bayram dönemlerinde kredi kullanan müşterilerinin hayatını kolaylaştıran yeni bir kampanya başlattı.
DenizBank, kampanya kapsamında hizmet sunduğu müşterilerinin borç yüklerini hafifletmek amacıyla “Bayramlarda Ödemesiz Konut Kredisi” sunuyor.

Harcamaların artış gösterdiği bayram dönemlerinde müşterilerinin borç yüklerini hafifletmeyi amaçlayan DenizBank bu amaçla “Bayramlarda Ödemesiz Konut Kredisi” kampanyasını hayata geçirdi.

DenizBank’ın sunduğu bu imkânla konut kredisi kullanan müşteriler, vade başlangıcında (kredi kullandırım tarihinde) bayramlarda taksit ödememe alternatifini seçtikleri takdirde, ortalama vadesi 8-10 yıla varan konut kredilerinde 20’ye yakın bayramı rahat geçirerek ev sahibi olma fırsatını yakalıyor.

Avantajlı faiz oranları ile sunulan Bayramlarda Ödemesiz Konut Kredisine 444 36 34 Deniz Mortgage Danışma Hattı’nı arayarak ya da www.denizbank.com üzerinden sadece T.C. kimlik numarası ile başvurulabiliyor. Detaylı bilgiye DenizBank şubelerinden de ulaşılabiliyor.

“Hayatın her alanında müşterilerimizin yanında olmayı hedefliyoruz”

Konu ile ilgili açıklama yapan DenizBank Konut ve Taşıt Finansmanı Grup Müdürü Hakan Varol, hizmet sundukları müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için sürekli daha yenilikçi düşünmeye odaklandıklarını ve müşterilerin gerçek ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler üzerinde çalıştıklarını kaydetti. Varol şöyle devam etti; “Özellikle Ramazan ve Kurban bayramlarında harcamaların arttığını ve bu dönemde konut kredisi olan müşterilerimizin taksitlerini öteleme, yani bayram aylarında taksit ödememe eğiliminde olduklarını biliyoruz. Bayramlarda ödemesiz konut kredisini tercih eden bir müşterimiz, 10 yıl vadeli bir kredi kullandığında, 2024 yılına kadar bayramların denk geldiği aylarda taksit atlatma, böylelikle borç yükünü bayram aylarında hafifletme olanağına sahip oluyor. DenizBank olarak, müşteri ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve beklentilerini en doğru ürün ve hizmetlerle karşılayan banka olma vizyonumuz doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz.”

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir