Denizbank Kobi Destek Kredisi

DenizBank’tan Kurban Bayramı’na özel “Kredin Hazır” kampanyası

Esnafın ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler geliştiren DenizBank, Kurban Bayramı’na özel kredi kampanyasını KOBİ’lerin hizmetine sundu. Kampanya kapsamında, KOBİ’ler ihtiyaçlarına göre % 1.25 faiz oranıyla masrafsız ya da % 1.09 faiz oranıyla masraflı seçenekleriyle olmak üzere 36 aya varan vadelerle 250.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyor.

Yenilikçi ürün ve uygulamalarıyla farklılaşan DenizBank, KOBİ’lere ihtiyaçları doğrultusunda iki ayrı seçenek sunduğu yeni kredi kampanyasıyla KOBİ’ler için hayatı Deniz’de güzel kılmaya devam ediyor. 30 Kasım 2014’e kadar sürecek Kredin Hazır kredi kampanyasıyla KOBİ’ler ihtiyaçlarına göre ister %1.25 faiz oranıyla masrafsız ister %1.09 faiz oranıyla 250 TL masraflı kredi paketlerinden birini tercih edebiliyorlar.

Kredin Hazır kampanyası ile KOBİ’ler Kurban Bayramına özel 250.000 TL’ye kadar ve 36 aya varan vadelerle kredi kullanabiliyor.

“KOBİ’leri DenizBank’ın avantajlı hizmetlerinden yararlanmaya davet ediyoruz”

DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, yeni kampanyaları ile KOBİ’lerin bayrama özel iki farklı ve avantajlı paketten yararlanma imkânına sahip olduğuna dikkat çekti. Koçak, “DenizBank olarak KOBİ Bankacılığı’nda büyümeye devam ederken, hangi sektörde faaliyet gösterdiklerinden bağımsız olarak her türlü işletmeye ulaşmaya büyük önem atfediyoruz. Zira ekonomimizin can damarı olarak konumlanan KOBİ’lere sunduğumuz destekle ülkemiz ekonomisinin güçlü geleceğine yatırım yaptığımıza inanıyoruz. 30 Kasım’a kadar sürecek kampanyamız Kredin Hazır’da hangi paketi seçerlerse seçsinler, KOBİ’lerimiz önemli avantajlardan faydalanabilecekler. Tüm KOBİ’lerimizi kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz ve bu vesile ile de en içten duygularımızla hayırlı bayramlar diliyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir