Borsa Yatırımcı Analiz Paketiniz BES’li olsun!

“Sadece hisse değil BES fon analizi de yapmak istiyorum.”
Sizi duyduk ve yaptık.

Yatırımcı Analiz Paketiniz BES’li Olsun!
% 54,85 İNDİRİM*

 

Finnet 2000 Plus ile
BİST’in günlük seyrini, hazır analiz tablolarını kolayca takip edin. Dönemsel ve iki tarih arası performanslara göre hisse senetlerini analiz edin. Teknik indikatör değerlerine göre alım veya satım sinyali üreten hisseleri kaçırmayın. Şirket ve sektör bazında tüm haberleri gözden kaçırmadan takip edin. Şirketlerin bilançolarını açıklandığı anda görüp, detaylı bilanço analizleri yapın. 15 Dakika gecikmeli borsa verilerini izleyin.

Stockeys Pro ile
Borsa Şirketlerinin mali fotoğraflarını pratik olarak raporlayın. Bilançoları; ana, tali ve detay kalem bazında kolayca görüntüleyin. Finansal Rasyo analizlerinizi, dilediğiniz dönemler için hesaplatın. Pratik ekranlarda, dikey, yatay ve trend analizlerinizi yapın. Şirketlerin sermaye artışlarını ve temettü dağıtımlarını takip edin. Finansal radar ile rasyoları seçip ağırlıklandırarak hisse senetlerini filtreleyin.

FTA 4.0 Teknik Analiz ile
Sermaye Piyasalarında 1700’ün üzerinde yatırım aracının teknik analizini yapın. 69 farklı indikatörü referanslı, kaliteli ve güncel verilerle kullanın. Favori enstrümanlarınızı belirleyin, tek tuşla grafiğini çizdirin. Çalışmalarınızı şablon olarak kaydedin, dilediğiniz zaman tekrar görüntüleyin. Performans analizi ile seçtiğiniz enstrümanların getirilerini kolayca hesaplatın. Hisse Bul (Explorer) özelliği ile, hareketlenecek hisseleri kolayca belirleyin. Emeklilik fon planı oluşturun, performansını izleyin. Karşılaştırmalı grafikler çizdirerek, hisse, emeklilik fonu vb. tüm yatırım araçlarında karma analizler yapın.

Fonbul Plus ile
Tüm emeklilik ve yatırım fonlarının A’dan Z’ye analizini yapın. Periyodik ( günlük, haftalık, aylık, yıllık vb.) veya dilediğiniz tarihler arasında getirilerini inceleyin veya sıralayın. Getirisi iyi, performansı yüksek ve istiktrarlı bireysel emeklilik veya yatırım fonlarını mı arıyorsunuz? Yanıtınız evet ise, çözümünüz fonbul.com’u ziyaret etmek. Getiri analizlerinden, risk analizlerine; yönetici performanslarından, fon aramaya, Türkiye’nin ilk (2003 yılından beri sizlerle) ve en kapsamlı bireysel emeklilik (BES) ve yatırım fon analiz platformu, Bireysel Emeklilik Sistemine bilinçli yatırım yapmanız için özel fiyatlarla sizlerle.

1.371 TL’lik “BES’li Yatırımcı Paketi”ni 619 TL’ye Alabilirsiniz.*

Sadece “Yatırımcı Analiz Paketi”ni almak istiyorsanız, yıl sonuna kadar 872 TL yerine 436 TL’den alabilirsiniz. (Finnet2000.com + FTA 4.0 + Stockeys.com)

“Yatırımcı Analiz Paketi”ni almış ve fonbul.com’u almak isteyen tüm müşterilerimize özel % 63,33 indirimle bir yıllık fonbul.com aboneliğini sadece 183 TL.

Özel indirimlerden yararlanmak için www.finnet.com.tr

*Sadece bireysel müşterilerimiz satın alabilir.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN