Bitcoin Yorumları – (18.04.2018)

Bitcoin Hakkında Yorumlar

Bitcoin birkaç dakikada yüzde 2 değer kaybetti

New York Başsavcısı Eric Schneiderman’ın büyük kripto para borsalarına başlattığı soruşturma, Bitcoin yatırımcılarını korkuttu. Dünyanın en popüler kripto parasının değeri birkaç dakika içerisinde yüzde 2 geriledi.

Değer düşüşünün sebebi kesin olarak bilinmezken, Schneiderman’ın aralarında Gemini ve GDAX gibi devlerin de bulunduğu 13 büyük kripto para borsasına gönderdiği soruşturma bildirisinin etkili olduğu düşünülüyor.

Soruşturmanın duyurulmasıyla 160 dolar değer kaybeden Bitcoin, 7.900 dolar seviyesine geriledi. Dünyanın piyasa değeri açısından en büyük kripto parası olan Bitcoin, yılın başından bu yana yüzde 41 değer kaybı yaşadı.

Soruşturma haberi yalnızca Bitcoin’i vurmuşa benziyor; diğer büyük kripto paraların çoğu geçtiğimiz günü ufak değer artışlarıyla kapattı. Günün kazananı ise Koreli borsa Korbit tarafından desteklenmeye başlayan ve yüzde 8 değer artışı yaşan Litecoin oldu.

BITCOIN FİYATLARINI VE ANALİZLERİNİ CANLI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN!

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin