BIST100 Teknik Analizi / Marbaş Menkul – (05.07.2019)

Teknik Görünüm:

BIST 100 dünü %0.02’lik yatay seyirle 99.382 puandan tamamladı.
100.650-100.750 endekste direnç seviyeleri olarak takip ediliyor. Diğer taraftan 98.500 noktası altında satış baskısının artması söz konusu olacaktır, bu durumda da 96.500-95.500 destekler olarak izlenebilir.

Ekonomik Veriler:

14:30- TCMB Finansal Hesaplar Raporu
17:30- Hazine Faiz Dışı Dengesi
17:30- Hazine Nakit Dengesi

Gündem:

*Habertürk internet sitesinde yayınlanan habere göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün milletvekilleriyle kahvaltıda buluştu. Son dönemde yaşananların değerlendirildiği toplantıda yeni parti iddiaları da gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni parti kuracakları iddia edilen Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu için “AK Parti’nin gölgesini kendi gölgesi sananlar boş çuval gibi devrilecekler” dedi. Erdoğan, yeni parti kuracağı iddia edilen isimlere Yunus Emre’nin şiiriyle mesaj verdi: İlla edep… Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya da toplantıyı köşesine taşırken, “Şunu söylemeliyim ki yönetim kadrolarının seçime yönelik eleştirisi çok daha sertti. Milletvekillerinin ilk grubu ile dün gerçekleşen toplantıdaki değerlendirmeler ise daha çok kendilerini önemsiz hissettiren sistemin işleyişine yönelikti. Aktarıldığına göre Cumhurbaşkanı bu konuda taviz vermedi, sistemin aksayan yönleri dışında ana aksında bir değişim olmayacağını belirtti” dedi.

BEDAVA CANLI BORSA EKRANI İÇİN TIKLAYIN!

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin