Para & Borsa

Aylık Fon Yorumu / Osmanlı Yatırım – (Ekim 2016)

Yatırım Fonları Yorumu

Ekim ayı için para piyasası ve kısa vadeli borçlanma araçları fonları ile özel sektör borçlanma araçları fonlarından oluşan bir sepet önerebiliriz. Kurla ilgili beklentisi olan yatırımcılar dövizli enstrümanlara yatırım yapan fonları tercih edebilirler. Ancak mevcut düzenlemelere göre yatırım fonlarında kur farkından elde edilen gelirin de %10 stopaj kesintisine tabi olduğu unutulmamalıdır. Hisse ağırlıklı fonlara ise temettü endekslerine yatırım yapan fonlar seçilerek sınırlı oranda yatırım yapılabilir.

Osmanlı Yatırım tarafından hazırlanan 2016 Ekim Aylık Global Bakış Raporu için tıklayın.

Önemli Uyarı: Paraborsa.Net, özel izni olmadan hiç bir kurumun günlük bülten, portföy önerisi veya herhangi bir araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.


İlgili aramalar:

  • ULUS ELEKTİRİK
  • yatırım fonları yorumları
  • yatırım fonu yorum
  • ziraat fon yorumları
Etiketler: , , , , , ,
Yasal Uyarı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. BİST isim ve logosu `Koruma Marka Belgesi` altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST`a ait olup, tekrar yayımlanamaz.
Copyright © 2010 - 2017 Para & Borsa
dpx