Ata Online’dan Ayda 1 TL’ye Sınırsız İşlem Kampanyası!

Ata Online, yeni hesap açan yatırımcıları için ilk 1 aylık dönemde, sadece 1 TL komisyon ödeyerek BIST Pay Piyasası’nda ve VİOP’ta sınırsız işlem yapabilmelerine olanak sağlayan kampanya başlattı.

Sermaye piyasalarına bilgiye dayalı gelişmiş hizmet ve ürünler sunan Ata Online’ın yeni kampanyası, BIST pay piyasasında ve VİOP’ta işlem yapacak yatırımcıların hesap açılışı ve uygulamaya katılım başvurularını ilettikleri tarihten itibaren 1 aylık süreyi kapsayacak.
Söz konusu 1 aylık dönemde, Ata Online üzerinden yapılan işlemlerden, BSMV ve BIST/VİOP Borsa Payı+Takas ücreti hariç olmak üzere kurum tarafından kesilen komisyon bedelinin 1 TL’den fazla olan kısmı yatırımcıların hesaplarına iade edilecek. Kampanyadan her yatırımcı sadece bir defa yararlanma imkanına sahip olacak.

31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında açılan yatırım hesabının komisyon oranları yine bu tarihe kadar pay piyasası için binde 1 (0.001), VİOP için ise on binde 3 (0.0003) olarak belirlenecek. Bu tarihten sonra komisyon oranları standart hale getirilecek.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir