Anadolubank büyümeye devam ediyor

Anadolubank, 2019 yılında 5 şube açılışına imza attı

Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli bankası Anadolubank, 2019 yılında Bomonti, Sivas, Malatya ve Elazığ şubelerini takiben Bodrum şube açılışı ile
5. şubesini müşterilerinin hizmetine sundu.

19 Aralık itibarıyla hizmete başlayan Anadolubank Bodrum Şubesi açılış töreni, 9 Ocak 2020 tarihinde; Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın katılımları ile gerçekleşti. Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ali Özher’in de yer aldığı törene, yoğun ilgi gösterildi.

Anadolubank’ın Bodrum Şube açılışında konuşan Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, konuşmasında şunları kaydetti: Anadolubank Bodrum Şubesi, açılışını yaptığım ilk banka şubesi. Bodrum’a yatırım yapan kazanır. Anadolubank Bodrum Şubesinin bol kazançlı ve tüm halkımıza hayırlı olmasını dilerim.”

Anadolubank Genel Müdürü Namık Ülke ise düşüncelerini şöyle ifade etti: “Anadolubank olarak bir yandan yer almadığımız şehirlerde şube açarak büyümeye, bir yandan da butik bankacılık anlayışı ile ihtiyaca özel hizmet vermeye devam ediyoruz. 2019 yılında 5 şubemizi müşterilerimizin hizmetine sunduk. Önümüzdeki günlerde Diyarbakır şubemizi de hayata geçireceğiz. Bugün Bodrum şubemizin açılışı için buradayız. Bodrum Şubemizde de yine, müşterilerimizin hem kredi ihtiyaçlarında hem de birikimlerini değerlendirmeleri konusunda çözüm ortağı olacağız. Konusunda yüksek finansal bilgi birikimine sahip uzman kadromuz ile Bodrum halkına hizmet vermenin gurur ve heyecanını yaşıyoruz.”

Anadolubank Bodrum Şube Müdürü Levent Çetin ise, Anadolubank olarak tüm çalışmalarında müşterileri ile uzun soluklu, sürdürülebilir ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler tesis etmeyi amaçladıklarını söyledi.

Şube ağını genişleterek Türk ekonomisine katkıda bulunan Anadolubank; Butik bankacılık anlayışı ile KOBİ, Bireysel ve Tarım Bankacılığı alanlarında finansal çözümler sunmaya devam ediyor.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN