Amaç ekonomik fırsatları baltalamak

Kerem Alkin – 19.04.2017

21. yüzyıl, haberleşme teknolojisi ve medya imkânları açısından, bireysel karar alma süreçlerinin güçlendiği, bilhassa siyaset alanında kütlesel karar süreçlerinin geride kaldığı bir döneme işaret ediyor. Bu nedenle, bir ülkedeki seçmenlerin her birini tek tek savunduğunuz siyasi görüş doğrultusunda ikna etmeniz gereken bir dinamik süreçten geçiyoruz.

Örnek mi; Britanya, yani İngiltere için, Avrupa Birliği’nin dahi geleceğini etkileyecek ölçüde tarihi bir karar olan ‘Brexit’ referandumu da yüzde 51.9 ‘ayrılma’ kararı ile sonuçlandı.

Ne acıdır ki, Türkiye’nin Avrupa’nın geleceği için ne kadar önemli bir ülke olduğu gerçeğini ve ufkunu kaybetmiş kimi Avrupalı siyasetçilerin, kurumların ve onların dümen suyundaki medyanın Türkiye karşıtı çalışmaları, nefret söylemi, 16 Nisan Referandumu’nun meşruiyetine gölge düşürmek için çırpınanların ‘değirmenine’ adeta ‘su’ taşıyor.

Bugünün dünyasında, ülkelerin geleceğini ilgilendiren tarihi kararlar, kritik kararlar artık mutlak çoğunlukla alınmakta.

Devamı için TIKLAYINIZ!

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin