Altın Yorumu / Turkish Yatırım – (26.06.2012)

Altın fiyatlarındaki yükseliş dün de devam etti.

Avrupa Birliği zirvesinde borç krizine bir çözüm bulunamayacağına dair beklentilerin artması ve piyasalardaki belirsizliğin artması altına olan talebi artırıyor. ABD’de açıklanan yeni ev satışları verisinin beklentilerin üzerinde gelmesine rağmen FED’in attığı adımların yetersiz bulunması ve ABD ekonomisinde de sorunlar yaşanabileceğine dair açıklamalar da yatırımcıların altına yönelmesinde etkili oluyor. Dün 28 İspanyol Bankasının ve Güney Kıbrıs’ın kredi notunun düşürülmesi de yatırımcıların güvenli liman olarak altına sığınmasına neden oldu ve altın fiyatları 1587 dolar seviyesine kadar yükseldi. Bugün ise ABD tüketici güveni verisi piyasalarda etkili olabilir.

Altın fiyatları 1581 dolar seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yükselişine devam edebilir ve 1608 dolar seviyesine kadar yükseliş görülebilir. 1581 doların altında ise 1565 dolar seviyesine kadar gevşeme görülebilir.

Destek : 1581, 1572, 1565 ve 1558 dolar
Direnç : 1587, 1594, 1602 ve 1608 dolar

Kaynak: www.turkborsa.net

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin

One Comment on “Altın Yorumu / Turkish Yatırım – (26.06.2012)”

  1. NACİZANE BİR ÖNERİM OLACAK
    Herkese borsada bol kazançlar dilerim, Borsa için stratejik karar alabilmek çok önemli doğru yatırımla kazanmak içten bile deil bu sebeple bilgili olunması şart ilgilenenler az çok bilir bu sebeple sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğüm ve hatrı sayılır bir kaynak olduğu bilinin bu eseri sizlerle paylaşmak istedim inşallah sizlerede faydası dokunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir