Altın Yorumları / Alnus Yatırım – (23.11.2018)

Günlük Ons Altın Yorumu

Dün Şükran günü sebebi ile ABD ‘nin kapalı olması ve Altın Ons paritesindeki erken kapanış paritedeki hareketlerin sınırlı kalmasına neden oldu. 1230 direnci yakınlarına hareketlenen Altın Ons sakin bir görünüm sergiledi. Bugün yine bu seviyenin altında alıcı görünümünü koruyan paritenin yükselişine devam edebilmesi için 1230 seviyesi üzerinde tutunması gerekmekte. Bunu başarması durumunda yükselişin 1240 seviyesine doğru devamı görülebilir.

Ancak daha önce de belirttiğimiz üzere 1240 seviyesi bizim için kritik olmaya devam etmektedir. Yükselişin yeni bir hikaye yazabilmesi için 1240 seviyesi üzerinde tutunma görülmesi gerekmekte. Aşağı yönlü hareketlerde ise 1221 seviyesi takip edilmeye devam edilecek. ABD ‘den açıklanacak olan veriler parite fiyatı üzerine etki yaratabileceğinden takip edilmesinde fayda bulunmaktadır. Ayrıca bugün ABD ‘de piyasalar yarım gün açık ve Altın ons paritesi yine erken kapanış yapacak. Bu da hareketlerin sınırlı kalmasına neden olabilir.

ALTIN YÜKSELECEK Mİ? / DÜŞECEK Mİ? UZMANINA SOR, ANALİZİ E-MAILINE GELSİN!

SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN
Google Play'den ücretsiz indirin