Altın Akşam Yorumları / IşıkFX – (26.07.2019)

Değerli Metal, önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek FED/FOMC toplantıları öncesinde 1310 – 1330 bant aralığında sıkışmış durumda.

Bu bandın yönünü belirleyecek olan ise FOMC kararları olacaktır. Öte yandan küresel tarafta yaşanan gelişmelerde yine fiyatlamalarda ön plana çıkmakta. Bugün özellikle Brexit tarafında yaşanan gelişmeler ve Avrupa tarafında yaşanan sıkıntılar Değerli Metal’in güvenli liman özelliğini ön plana çıkarak olumlu ABD verilerine rağmen günü alıcılı geçirmesine neden oldu. Şuanda ise 1324 direncine yakın bir fiyatlama görmekteyiz. Buranın geçilmesi ve kalıcılık göstermesi az öncede belirttiğimiz 1330 direncini hedef haline getirebilir. 1330 üzerinde ise hedef olarak 1450 noktası belirlenebilir. 1310 noktası ise kısa vadeli yükselen trendin kırılım noktası. Ve geçilmesi halinde satışlar derinleşebilir. Ancak öncesinde 1417 ve 1413 ara desteklerini izleyebiliriz.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN