Akdeniz Güvenlik fiziki güvenliği teknolojiyle birleştirdi

İstanbul Adalet Sarayı içinde 1526 otomasyon ünitesiyle oluşturulacak güvenlik alanının kurulumu ve giriş çıkış kontrollerine ilişkin 1.1 milyon liralık ihaleyi Akdeniz Güvenlik iştiraklerinden Akdeniz Teknoloji kazandı.

Borsa İstanbul’da işlem gören güvenlik sektörünün tek temsilcisi Akdeniz Güvenlik, yeni ve uzun vadeye yayılan sözleşmelerle fiziki güvenlik alanında büyümesini sürdürürken, elektronik güvenlik ve savunma sanayiinde de yeni projelere odaklanıyor. Akdeniz Güvenlik’in yüzde 51 oranında iştiraki olan teknoloji şirketi Akdeniz Teknoloji ev ve iş yeri alarm sistemlerinden, kent yönetim bilgi sistemlerine ve savunma sanayii projelerine kadar geniş bir yelpazede geliştirdiği yeni ürünlerle gruba fiziki güvenlik ve elektronik güvenlikte entegre hizmet veren tek şirket olma özelliğini kazandırıyor.

Son beş yılda, ortalama yüzde 20 ile 50 arasında büyüyerek net satışlarını ve karını üç katı artıran Akdeniz Güvenlik, önümüzdeki dönemde de bu büyüme performansını sürdürmeyi hedefliyor.

Google Play'den ücretsiz indirin
SİZ DE BİNLERCE YATIRIMCI GİBİ PARA & BORSA MOBİL UYGULAMASINI ÜCRETSİZ İNDİREREK GÜNCEL PİYASA YORUMLARINA ULAŞMAK İÇİN HEMEN BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir