Para & Borsa

2013 Yıl Sonu Dolar ve Euro Tahminleri / Garanti Yatırım

Garanti Yatırım 2013 Yıl Sonu Dolar ve Euro Tahminleri 

Yatırımcılara 2013’te de portföylerinde TL cinsi yatırım araçlarını tercih etmelerini öneriyoruz.

Dış piyasaların da destekleyici olması ile TL talebi sürecektir. Ancak 2013 yılı tamamında düşük faiz ortamının korunacak olması ve kısa vadeli faizlerin daha da düşeceği beklentimiz nedeniyle TL’de hafif bir değer kaybı beklenmeli. $/TL için 2013-sonu tahminimiz 1.83, €/TL için ise 2.32’dir.

Raporun Tamamı için tıklayın.

Garanti Yatırım Araştırma

Önemli Uyarı: Paraborsa.Net hiç bir kurumun günlük bülten, portföy önerisi veya herhangi bir araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur.


İlgili aramalar:

  • 2013 dolar kuru tahmini
  • 2013 yıl sonu dolar kuru
  • Yilsonu euro
Etiketler: , ,
Yasal Uyarı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. BİST isim ve logosu `Koruma Marka Belgesi` altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BİST`a ait olup, tekrar yayımlanamaz.
Copyright © 2010 - 2017 Para & Borsa
dpx